Tak urządziłem drugi gabinet podologiczny

 Od czasu kiedy wprowadziłem się do nowego gabinetu podologicznego minął już prawie rok. Wtedy pokazałem Wam swoje miejsce pracy na zdjęciach i opisałem każde pomieszczenie.
Teraz kolej na następne.

[clearboth]

Czas pokazał, że pacjenci nie dość że nabrali do mnie jakby więcej zaufania to przyprowadzili kolejnych znajomych i członków swoich rodzin. To oczywiście bardzo mnie cieszy.
Taka sytuacja wymusiła jednak na mnie stworzenie dodatkowego miejsca pracy jakim jest następny gabinet.
Znajduje się on tuż obok pierwszego. Te dwa gabinety sąsiadują z sobą i można przemieszczać się przez oszklone drzwi z jednego gabinetu do drugiego.

Kompletne wyposażenie od firmy RUCK

[clearboth]

  [clearboth]

To drugie pomieszczenie pomalowałem w kolorze turkusowym. Zdjęcia niestety nie oddają prawdziwego koloru ścian.
W gabinecie znajdują się podwieszane białe meble z brązowym blatem, zmywak, umywalka, klimatyzacja, centralna wentylacja, grzejniki medyczne, lampa antybakteryjna  i oczywiście sprzęt podologiczny.
Frezarkę, szafkę, lampę z lupą, krzesło i fotel mam od firmy RUCK.
W ogóle zdecydowana większość rzeczy obecnych w moim gabinecie to marka RUCK i peclavus. Uważam je za najlepsze dlatego pozwoliłem sobie o tym tutaj wspomnieć. Oczywiście wybrałem także inne marki, które są sprawdzone w podologii i w dodatku są bardzo skuteczne – np. Remmeles Propolis, Ligamed, Hartmann, Busch.

 [clearboth]

Wiadomo, że jeden podolog nie może pracować w dwóch gabinetach jednocześnie. Dlatego mam już asystentki dzięki którym praca jest dobrze zorganizowana i przyjemna. Szkolenia i praktyka w moim gabinecie podologicznym pozwoliły im już na samodzielne wykonywanie czynności przy niektórych zabiegach podologicznych. Konsultacje i zabiegi wykonywane są pod moim okiem i kontrolą.
Prace związane z dezynfekcją i sterylizacją oraz czynności związane z rejestracją pacjentów wykonują już wyłącznie moje asystentki. To dla mnie wielka oszczędność czasu.
W najważniejszych sprawach zawsze jesteśmy w ścisłym kontakcie. To dobre rozwiązanie, dlatego chcę się nim podzielić z moimi czytelnikami.

Poniżej wklejam jeszcze kilka zdjęć w moim gabinecie podologicznym.

w recepcji gabinetu podologicznego

[clearboth]

Zgrani, kompetentni i lubiani – aktualny zespół w gabinecie podologicznym

[clearboth]

[clearboth]

 

Do zobaczenia
Jan Cyrulik
artykuł dodany 26.06.2015.

[clearboth]

Jeśli chcesz poznać cały mój gabinet to zapraszam do aktywacji tego linku Zapraszam na wycieczkę po moim gabinecie podologicznym.

Chcesz więcej informacji na temat mojego gabinetu?
Przejdź do katalogu Gabinet Podologiczny.

Gdyby ktoś potrzebował informacji o planowaniu gabinetu podologicznego to polecam artykuł jak zaplanować gabinet podologiczny – projekt gabinetu

Tutaj możecie zapoznać się z najlepszą firmą podologiczną na świecie RUCK(link). Takie jest moje zdanie.