W naszym gabinecie wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne kosmetyki, narzędzia i sprzęt. Współpracujemy z czołowymi producentami i dystrybutorami branży podologicznej. To dzięki nim możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

Poniżej prezentujemy najważniejszych dostawców oraz firmy, z którymi współpracujemy.

Wyposażenie gabinetów podologicznych w klasach medycznych, znakomite odciążenia do stóp, dezynfekcja i pielęgnacja rąk, narzędzia, klamry ortonyksyjne ORTOGRIP professional i złote klamry GOLDSTADT professional, niezawodne materiały do rekonstrukcji i protetyki paznokci, delikatne, a zarazem skuteczne środki do dezynfekcji narzędzi, opatrunki, dezynfekcja obuwia

Marka specjalistycznych preparatów podologicznych oraz certyfikowanych prawdziwie naturalnych kosmetyków. Produkty marki peclavus zostały wyróżnione przez międzynarodowy instytut certyfikujący kosmetyki naturalne oraz wegańskie NATRUE.


Producent narzędzi podologicznych, żeli, akryli, oraz lakierów. Wydawca polskiego tłumaczenia książki autorstwa Anke Niederau pt."Wielka księga chorób paznokci". Wyłączny dystrybutor firmy RUCK® w Polsce.

Twórca serii preparatów i kosmetyków zawierających naturalny propolis. Odpowiednie połączenie propolisu pochodzącego z wielu nieskażonych rejonów świata czyni produkty Remmele's Propolis wyjątkowymi.


Polski producent skutecznych preparatów i kremów do pielęgnacji stóp. Twórca kremu ONYGEN® - pierwszego na świecie preparatu na onycholizę zawierającego colostrum bovinum z 40% tłuszczem. ONYGEN® Krem stymuluje odrost naturalnej płytki paznokcia dłoni i paznokci stóp.

Producent wyjątkowo skutecznych pięciodniowych antyperspirantów.
syNeo 5 jest najnowszym antyperspirantem zapobiegającym nadmiernemu poceniu o wysokiej skuteczności dla kobiet i mężczyzn.


Producent profesjonalnych frezów stosowanych w podologii i stylizacji paznokci.

Producent ostrzy medycznych do skalpeli.


Innowacyjna terapia fotodynamiczna zwalczająca grzybicę paznokci. Specjalistyczna lampa wykorzystująca światło LED w połączeniu ze specjalnym żele zabija do 99,9% grzybów znajdujących się na paznokciu. Skuteczność tej terapii potwierdzają badania oraz pacjenci.

Ligasano® biały i Ligasano®zielony to opatrunki i odciążenia dla stóp, które przynoszą bardzo szybką poprawę zdrowia w leczeniu i opatrywaniu ran chronicznych, pooperacyjnych, odleżyn. W podologii stosowany jest przy stanach zapalnych okołopaznokciowych w terapiach wrastających paznokci. Ligasano jest idealnym rozwiązaniem w leczeniu ran u diabetyków.